Pracujesz na co dzień z domu, jednak czasem potrzebujesz profesjonalnej przestrzeni biurowej? A może brakuje Ci motywacji i ciągle coś Cię rozprasza? Jest na to sposób. Biura tymczasowe to miejsca, które możesz wynająć na spotkanie z klientem, lub skorzystać z możliwości coworkingu. To doskonała opcja dla freelancerów lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki nim nie płacisz ogromnych kwot za wynajem biura na stałe, a jednocześnie masz możliwość korzystania z przestrzeni coworkingowych, sal konferencyjnych, czy tradycyjnych biur. Chcesz wiedzieć, czym są biura serwisowane i w jaki sposób możesz z nich korzystać? Przeczytaj ten artykuł!

Czym są biura serwisowane?

Jeśli Twoja praca wymaga spotkań z klientami od czasu do czasu, a pozostałe czynności możesz śmiało wykonywać z własnego domu, to wynajem tradycyjnego biura może okazać się jedynie niepotrzebną inwestycją. Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzą biura serwisowane, które pozwalają na elastyczne warunki najmu – zazwyczaj na godziny, bądź określone dni. Powierzchnia biurowa przez ten czas jest do Twojej pełnej dyspozycji, a ty nie musisz się niczym martwić. Wynika to z faktu, że biura serwisowane są w pełni umeblowane, posiadają obsługę recepcyjną i zapewniają dostęp do wszystkich mediów. Dzięki temu klient, z którym umówiłeś się na spotkanie, z pewnością poczuje się potraktowany w profesjonalny sposób, a Ty w spokoju oddasz się pracy. To jednak nie wszystko! Takie biura znajdują się w doskonałej lokalizacji, co z pewnością podniesie Twój poziom prestiżu. Biura na godziny bez konieczności inwestowania dużych kwot to doskonałe rozwiązanie, dla każdego, kto stawia pierwsze kroki we własnej firmie, pracuje na co dzień z domu, bądź po prostu potrzebuje zmiany otoczenia. Dodatkowo takie miejsca zazwyczaj oferują również możliwość skorzystania z coworkingu.

Coworking – co to takiego?

To rodzaj przestrzeni biurowej, na której znajdują się stanowiska pracy. Zazwyczaj jest ich od kilku do nawet kilkudziesięciu. W jaki sposób to działa? Nie wynajmujesz całego biura, a w pełni wyposażone stanowisko pracy. Pozostałe z nich mogą być wynajęte przez inną osobę. Podsumowując, coworking to nic innego jak przestrzeń biurowa, dzielona z innymi osobami. Ten model jest znany na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością pośród freelancerów, małych firm, studentów, czy osób pracujących zdalnie. Zapewniają one nieograniczony dostęp do najważniejszych mediów i przestrzeń pozwalającą na pracę. To jednak nie jest główny powód, dla którego tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z coworkingu. Jest to przede wszystkim doskonała motywacja do pracy. Patrząc na to, jak pracują pozostałe osoby, po prostu robi się swoje, zamiast rozpraszać domowymi obowiązkami.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać biuro coworkingowe. Dzięki elastycznym, serwisowanym biurom i przestrzeniom coworkingowym możesz wynająć biuro na godziny, tygodnie lub miesiące. Biura coworkingowe w Warszawie oferują możliwość pracy w inspirującym miejscu z innymi, podobnie myślącymi profesjonalistami. Są one w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę nad swoim projektem lub rozkręcić biznes.

Biuro tymczasowe w centrum Warszawy

Ceny za wynajem w stolicy potrafią przerazić. Doskonałą alternatywą są biura serwisowane na wynajem w Warszawie. Możesz samodzielnie dobrać odpowiadające Ci zasady wynajmu oraz ile czasu zamierzasz spędzać w takim biurze. Biura serwisowane umożliwiają jednorazowy wynajem sal konferencyjnych i przestrzeni biurowych, a także długofalową współpracę, zapewniając przy tym w pełni komfortowe warunki. Ich zaletą z pewnością jest doskonała lokalizacja.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się i nieustannie dostępnym świecie łatwo jest poczuć się przytłoczonym ciągłym napływem e-maili i spotkań. Ale dzięki biurom serwisowanym możesz odzyskać kontrolę nad swoim harmonogramem i życiem. Wynajmując przestrzeń biurową na godziny, możesz pracować kiedy chcesz i gdzie chcesz — jeśli więc Twój partner potrzebuje, abyś spotkał się z nim osobiście, nie ma problemu! Po prostu umów się z nim w jednym z biur tymczasowych. Biura coworkingowe w Warszawie, które są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój dzień pracy był jak najbardziej produktywny: darmowe Wi-Fi, ergonomiczne krzesła i mnóstwo miejsca do współpracy.  Jeśli więc jesteś gotowy, aby porzucić chaos w pracy i odzyskać wolność oraz balans, a przede wszystkim pracować na własnych zasadach, zacznij korzystać z jednego z biur serwisowanych już dziś.

Jak możesz skorzystać z oferty biura na godziny?

Najczęstszym sposobem rezerwacji takiego biura jest po prostu kontakt mailowy lub telefoniczny, gdzie po przedstawieniu swoich oczekiwań otrzymujesz konkretną wycenę. Dzięki temu doskonale wiesz czego się spodziewać. W przypadku tego typu przestrzeni elastyczny czas najmu jest podstawą. Z tego powodu możesz swobodnie korzystać z biura i płacić za wynajem, jedynie za czas, który w nim spędzasz. Przestrzenie biurowe o wysokim standardzie uprzyjemnią Twoją pracę i sprawią, że zrealizujesz wszystko, co zaplanowałeś.