Fortissio to profesjonalny dostawca usług brokerskich, który zdobył zaufanie wielu użytkowników. Cieszy się olbrzymią popularnością wśród handlowców. Przyciąga początkujących i zaawansowanych inwestorów. Skąd to wiemy?

Fortissio to profesjonalny dostawca usług brokerskich, który zdobył zaufanie wielu użytkowników. Cieszy się olbrzymią popularnością wśród handlowców. Przyciąga początkujących i zaawansowanych inwestorów. Skąd to wiemy?

Na forach internetowych i innych stronach, znaleźliśmy wiele ciekawych opinii na temat Fortissio. Traderzy cenią platformę za bezpieczeństwo, profesjonalne narzędzia handlowe, wiele rodzajów kont i platformę PROfit.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem brokera Forex, ten artykuł pomoże ci w podjęciu właściwej decyzji. Dowiesz się, dlaczego platforma jest częstym wyborem wśród doświadczonych inwestorów. Podpowiemy, jaki rodzaj konta i narzędzia handlowe powinien wykorzystać początkujący trader.

Szukasz sprawdzonych informacji o Fortissio? Czytaj dalej!

Fortissio platforma handlowa

Broker Fortissio oferuje profesjonalną platformę handlową PROfit. Jest to jedna z najlepiej dopracowanych platform na rynku. Czym się wyróżnia?

Użytkownicy doceniają intuicyjny interfejs, który usprawnia proces poznawania funkcji Fortissio. Dzięki zaawansowanej technologii, handlowcy mogą przeprowadzić najbardziej skomplikowane transakcje.

Warto podkreślić, że platforma stawia na maksymalne uproszczenia, od wyglądu po obsługę każdej funkcji i narzędzia. Dzięki temu przyciąga zainteresowanie wielu inwestorów. Spełnia wymagania początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych handlowców.

Aby skorzystać z platformy, nie musisz pobierać ani aktualizować oprogramowania. Potrzebujesz tylko dostępu do urządzenia mobilnego lub komputera. Broker obsługuje wersję na komputer w formie strony internetowej oraz wersję na telefon w formie aplikacji mobilnej. To właśnie dlatego, Fortissio jest numerem jeden na rynku.

Jak rozpocząć handel na platformie brokerskiej Fortissio?

Proces rejestracji konta nowego użytkownika jest bardzo prosty i przejrzysty. Aby to zrobić, powinieneś wejść na oficjalną stronę brokera, kliknąć “utwórz konto”, wpisać swoje dane i zweryfikować tożsamość.

Po przesłaniu wymaganych kopii dokumentu tożsamości i pomyślnie zakończonej weryfikacji użytkownika, będziesz mógł wpłacić depozyt. Po wpłacie, przejdziesz do pierwszej transakcji na platformie Fortissio.

Rodzaje kont Fortissio

To co wyróżnia brokera Fortissio na tle innych ofert, to narzędzia i rodzaje kont użytkownika przystosowane do różnych poziomów zaawansowania inwestorów. Klienci mogą skorzystać z opcji demo. Dzięki temu poznają działanie Fortissio bez konieczności wpłacenia prawdziwych pieniędzy. Dopracują strategię handlową i wypróbują nowe możliwości.

Podstawowym rodzajem konta jest wersja Basic. Każdy użytkownik po wpłaceniu 200 USD depozytu, może z niego skorzystać. Fortissio proponuje aż 9 rodzajów kont, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Najbardziej doświadczeni inwestorzy mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. Aby wziąć w niej udział, powinni skontaktować się bezpośrednio z brokerem.

Narzędzia handlowe Fortissio

Wszyscy użytkownicy mają jednakowe szanse na wysokie zyski. Nawet inwestorzy bez żadnego doświadczenia. Jeśli uważasz, że brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe – jesteś w błędzie! Broker Fortissio oferuje narzędzia handlowe, dzięki którym zyski są jak najbardziej możliwe.

Każdego dnia, z samego rana, użytkownicy otrzymują wiadomość SMS. Znajdą w nim informacje o możliwych zmianach cen i aktualny kalendarz gospodarczy. Dzięki temu mają szansę wyprzedzić innych handlowców.

Handlowcy otrzymują dostęp do aktualnych wykresów i analiz oraz funkcji Trading Insider. Ta ostatnia, pozwala śledzić ruchy innych inwestorów: linki, dane statystyczne i treści finansowe. Fortissio nie ma na nie wpływu i za nie nie odpowiada.

Najpopularniejszym narzędziem dostępnym na platformie Fortissio jest Autochartist – służy do przeprowadzania analizy technicznej. Inwestorzy mogą dowolnie personalizować i dostosowywać wszystkie funkcje.

Funkcje Autochartist:

  • Analiza zmienności na rynkach finansowych;
  • Filtry prawdopodobieństwa;
  • Statystyki analizy rynkowej;
  • Codzienne raporty o istotnych wydarzeniach.

Obsługa klienta Fortissio

Jedną z najczęściej wymienianych przez użytkowników zalet platformy jest wsparcie klienta. Fortissio ma bardzo rozbudowany dział pomocy. Przetestowaliśmy funkcjonowanie Działu Obsługi Klienta. Otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie.

Jak można skontaktować się z Działem Obsługi Klienta? Wystarczy wypełnić dedykowany formularz kontaktowy bezpośrednio na stronie internetowej brokera. Obok znajdziemy numer telefonu i adres e-mailowy.

Wpłaty i wypłaty

Na platformie Fortissio znajdziemy bezpieczne metody wpłaty i wypłaty depozytu oraz zysków. Minimalny depozyt wynosi 200 USD. Jest to kwota bardzo podobna do wymaganych przez innych brokerów. Wpłaty można dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu, karty depozytowej, kredytowej lub jednej z metod szybkich płatności (Skrill, Neteller, ecoPayz itd.).

Księgowanie środków zależy od wybranej metody płatności. Może zająć od kilku minut do 1 dnia. Broker oferuje opcję wpłaty za pomocą usługi Fast Bank Transfer. Co to oznacza? Traderzy mogą zasilić konto bezpośrednio z osobistego konta bankowego.

Wypłata środków jest równie prosta. Wystarczy zalogować się na konto użytkownika i zlecić wypłatę wybranej kwoty pieniędzy. Należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ każde zlecenie musi być zaakceptowane przez Dział Wsparcia. Nie trwa to jednak długo.

Co warto wiedzieć przed zleceniem wypłaty?

  • Środki wpłyną tą samą drogą co wpłata depozytu;
  • Wypłacone środki mogą różnić się od kwoty podanej w zleceniu – w przypadku otwartych pozycji;
  • Dział techniczny platformy w każdej chwili odpowie na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem wypłaty.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejszą kwestią, na która trzeba zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej platformy brokerskiej. Wiele platform działa na granicy prawa, a nawet nielegalnie! W przypadku Fortissio nie ma wątpliwości. To bezpieczna, regulowana platforma.

Firma należy do grupy VIE FINANCE. Działa zgodnie z prawem Unii Europejskiej i dyrektywą MiFID II. Przestrzega zasady uczciwej konkurencji i przejrzystość finansową. Świadczy usługi na terenie wielu europejskich krajów.

Fortissio ma dwie siedziby: w Grecji i w Niemczech. Podlega regulacjom ze strony wielu organów nadzoru, między innymi KNF, CONSOB, CNMV, BaFin, FI itd. Broker z pewnością przestrzega przepisów prawa i działa zgodnie z nim.

Broker należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Co to oznacza? Klienci mogą w każdej chwili wypłacić swoje pieniądze. Gdyby okazało się, że Fortissio nie wywiązuje się z umowy, inwestorzy mogą ubiegać się z tego tytułu o odszkodowanie.

Ochrona danych osobowych i dbanie o prywatność użytkowników to nie tylko zaleta platformy, ale konieczne działania. Fortissio przestrzega najlepszych praktyk biznesowych. Przetwarzane informacje nigdy nie trafią do osób trzecich. Fundusze użytkowników są księgowane na zabezpieczone konto, które nie mieszają się ze środkami brokera.

Podsumowanie

Po przyjrzeniu się ofercie platformy brokerskiej Fortissio, możemy stwierdzić, że wszystkie pozytywne opinie są prawdziwe.

Fortissio dba o bezpieczeństwo użytkowników oraz przechowywanie ich środków finansowych. Oferuje aż 9 rodzajów kont, z których każde może być idealnie dopasowane do możliwości i doświadczenia tradera.

Zachęcamy do samodzielnego przetestowania funkcjonalności platformy. Umożliwia to wersja demonstracyjna konta. Dzięki niej mamy pewność, że nie stracimy żadnych pieniędzy. Inwestorzy udoskonalą swoje strategie handlowe, znajdą najlepsze opcje i sprawdzą wszystkie możliwości.

Fortissio pomaga w osiąganiu zysków oraz wspiera rozwój handlowców. Warto się o tym przekonać!