Nowe technologie zmieniają każdy aspekt naszego życia, umożliwiając nam wykonanie większości aktywności oraz działań bez wychodzenia z domu. To wygodne, tanie, oszczędne i bezpieczne. Drukarnie, które podążają z duchem czasu, dają możliwość skorzystania ze swoich usług za pośrednictwem internetu.

Bo w domu najlepiej

Naturalną ludzką potrzebą jest potrzeba obcowania ze zróżnicowanymi przestrzeniami fizycznymi, czyli wyjścia z domu dokądś. Nie zawsze jednak chcemy wychodzić z domu ze względu na obowiązki – te wolimy załatwić szybko i tanio, np. z użyciem komputera. Niektóre osoby z domu nie chcą wychodzić, inne nie mogą ze względu na sytuację rodzinną, osobistą, zawodową. Takie osoby również mogą mieć potrzebę skorzystania z usług drukarni. Drukarnia internetowa JKB Print oferuje możliwości: złożenia zamówienia online, wyceny online i wydruku online. Gotowe wydruki dostarczy do naszego domu kurier. Dzięki temu całe zamówienie możemy zrealizować bez potrzeby wychodzenia z domu, z zachowaniem anonimowości, bez zastanawiania się nad tym, gdzie zlokalizowana jest wybrana przez nas drukarnia. 

Drukarnia internetowa a zachowanie anonimowości 

Jednym z atutów drukarni internetowej jest możliwość zachowania anonimowości. Już nie musimy osobiście pojawiać się w drukarni i ujawniać swojej twarzy. Czasem chcemy, aby nasze działania były anonimowe. Wielu artystów korzysta z marketingowego potencjału anonimowości i czyni z niej oś swojej artystycznej tożsamości. Drukarnia internetowa umożliwia anonimowe wydruki plakatów artystycznych, ilustracji, ulotek, katalogów itp. Całe zamówienie możemy złożyć przez internet i odebrać w dogodny dla nas sposób. Jeśli chcemy zawiesić swoje plakaty w mieście, to możemy skorzystać z usług drukarni oddalonej nawet o kilkaset kilometrów.

Druk cyfrowy i jego zalety

Jeśli jesteśmy klientami indywidualnymi i decydujemy się na wydruk jednego albo kilku egzemplarzy danego materiału, a w dodatku jesteśmy amatorami i nie wiemy, czego po naszym wydruku możemy się spodziewać, to druk cyfrowy jest właśnie dla nas. To współczesne udogodnienie, które umożliwia złożenie zamówienia już od jednej kopii wydruku. Jego największym atutem jest możliwość edycji danych po każdym cyklu drukowania. Zamówienie zrealizujemy szybko i niewielkim kosztem. Dzięki drukowi cyfrowemu możemy dowolnie personalizować nasze wydruki. Jeśli przygotowaliśmy artystyczny plakat, który chcemy rozwiesić w mieście, to na początku możemy zamówić jeden egzemplarz, aby sprawdzić, czy efekt nas usatysfakcjonuje.