Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Strona w łatwy sposób daje możliwość zareklamowania produktów, a co za tym idzie możliwość zarabiania pieniędzy dla popularnych twórców.

Wyświetlenia na Instagramie w 9 krokach

  1. Jedną z najważniejszych metod na zdobycie wyświetleń na tym serwisie jest kontent. Nie ma co ukrywać, że wartościowe materiały będą zachęcały obserwatorów, przez co wyświetlenia będą rosły. Jeśli komuś spodobają się nasze zdjęcia, InstaStories, to jest bardzo duża szansa, że zechce zobaczyć więcej i wejdzie na nasz profil.
  • Regularność ma również duże znaczenie, jeśli publikujemy posty czy relacje sporadycznie to odbiorcy zapominają o nas, a my tracimy zainteresowanie wśród widzów. Publikuj posty i relacje w godzinach, kiedy fani są najbardziej aktywni.
  • Aby nasz profil przyciągał szczególną uwagę i zainteresowanie trzeba zadbać o wygląd, estetykę oraz jakość postów, które dodajemy.
  • Dobrym sposobem są również transmisje na żywo, ponieważ jest to jeden ze sposobów wchodzenia w interakcję z naszymi obserwatorami.
  • Współpraca z innymi twórcami to kolejny sposób na przyrost zasięgów, który działa w dwie strony twoi obserwatorzy idą zobaczyć na profil twórcy, z którym współpracujesz i na odwrót ważne w tym jest to, aby stworzyć ciekawą akcję, która zbierze ogromne zainteresowanie wśród waszych widzów, którzy będą mogli przesyłać to dalej tworząc łańcuch udostępnień.
  • Następną metodą na większe wyświetlania na Instagramie jest używanie hasztagów, które powinny być ze sobą powiązane i określać sytuację, która została przedstawiona w tekście lub na zdjęciu. Przykładowo, jeśli podróżujemy dajmy #podróż. Prawidłowe użycie hasztagów przekłada się na znacznie większe zasięgi naszych postów oraz wyświetleń.
  • Zadawanie pytań w postach pozwala na zwiększenie aktywności followersów pod naszym postem, a algorytmowi pokaże, że opublikowana przez nas treść jest na tyle ciekawa, że można przekazać ją do większej liczby odbiorców.
  • Kolejnym sposobem na wyświetlenia jest organizowanie konkursów oraz rozdań najczęstszym zadaniem konkursowym jest duża aktywność na profilu, odpowiedź na pytanie czy opublikowanie jakiegoś zdjęcia z konkretnym hasztagiem. Rozdania są bardzo popularne wśród obserwatorów, ponieważ chcąc zdobyć nagrodę, komentują, obserwują i oglądają treści dodawane przez danego influencera oraz przesyłają to dalej, a co za tym idzie wyświetlenia lecę w górę.

Kupno wyświetleń na Instagramie

Duża popularność powoduje, że konkurencja wśród influencerów jest na tyle wysoka, że wybicie się i zdobycie wysokich zasięgów jest dosyć ciężkie. Wtedy dobrą opcją jest kupno wyświetleń, polubień czy też obserwacji. W Internecie można znaleźć mnóstwo stron, gdzie można zakupić wyświetlenia, bardzo ważnym elementem w tym jest to, aby pojawiały się one w naturalny sposób. Instagram wyłapuje nienaturalne zachowania na naszym profilu, dlatego nagły przyrost dużych wyświetleń obserwacji, czy też polubień może zostać zauważony przez algorytm Instagrama, przez co nie zachowamy wzrostu zasięgów na naszym profilu. Dlatego musimy zwracać uwagę na jakość tych usług i gdzie kupujemy wyświetlenia, czy też inne usługi.

Dlaczego warto kupić wyświetlenia na Instagramie?

Wybicie się jest to długotrwały proces, który nie przychodzi od tak czasami możemy czekać na to miesiące, gdy wyświetlenia nie rosną zasięgi też stoją w miejscu. Nie mamy możliwości docierać do odbiorców, reklamodawców czy klientów. Nie dostajemy współprac, a przy tym nie mamy żadnych zarobków z prowadzenia profilu na tym serwisie społecznościowym. Nie mamy możliwości rozwoju własnej działalności. W przypadku zakupu wyświetleń nasze zasięgi idą powoli w górę oraz pozwala to podbić naszą popularność. Przez większą liczbę wyświetleń polubień oraz przychodzących obserwacji stajemy się bardziej wiarygodnym profilem, osoby odwiedzające nasz profil dają nam obserwacje i często zostają z nami na dłużej. Nasz profil zaczyna częściej przewijać się na Instagramie i zaczynają dochodzić nam kolejni followersi.