Nie bez powodu mówi się, że to dodatki tworzą całość. Zazwyczaj mówiąc o wyposażeniu kuchni wymienia się takie przedmioty jak piekarnik, lodówka czy zmywarka. Urządzając swoją nową kuchnię warto jednak zwrócić uwagę na urządzenia kompaktowe marki Electrolux, których obecność w Twojej kuchni może okazać się nieoceniona.

Zawsze świeża kawa w Twoim domu

Kawiarka to idealne rozwiązanie dla osób, które nie wyjdą z domu bez filiżanki świeżej kawy. Kawiarka do zabudowy marki Electrolux dzięki swojemu innowacyjnemu, ale równocześnie prostemu designowi jest niezwykle łatwa w obsłudze. Wyposażona w wyświetlacz LCD oraz panel dotykowy, szybko przeprowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania aromatycznej kawy. 

Optymalna pojemność dzbanka oraz młynka sprawiają, że kawiarka szwedzkiej marki Electrolux to idealne rozwiązanie podczas wizyty dużej ilości gości w trakcie rodzinnego śniadania lub niedzielnego popołudnia. Funkcja automatycznego cappucinatore oraz 6 programów kawy gwarantują, że każdy z Twoich gości znajdzie smak, który najbardziej będzie odpowiadał jego podniebieniu.

Ponadto intuicyjna kawiarka od Electrolux została wyposażona w funkcję automatycznego odkamieniania, dzięki czemu zawsze będzie w idealnym stanie, a Ty nie będziesz musiał martwić się osadzającym się kamieniem. 

Przechowuj swoje wino w optymalnej temperaturze

Wino to niezwykle częsty element spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnych obiadów. Aby jego pełnia smaku została zachowana, do momentu otwarcia powinno być przechowywane w odpowiedniej temperaturze i warunkach, które może zapewnić jedynie specjalna chłodziarka do wina. 

Chłodziarka do wina szwedzkiej marki Electrolux to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które równocześnie doda niesamowitej klasy Twojej kuchni. Chłodziarka z serii 900 dzięki swojej kompaktowej budowie sprawdzi się idealnie także w kuchniach o niewielkim metrażu, idealnie wpasowując się w ich wystrój. Jej poręczna konstrukcja i brak wystających elementów pozwalają na to, aby z łatwością umieścić ją obok pozostałych urządzeń. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru jest niezwykle pojemna ‒ pomieści aż do 18 butelek i przechowa je w optymalnej temperaturze tak, abyś zawsze mógł rozkoszować się perfekcyjnym smakiem wina. 

Chłodziarka do wina marki Electrolux chroni je także przed szkodliwym działaniem wibracji. Została wyposażona w specjalne zabezpieczenie przeciwwstrząsowe, które minimalizuje drgania sprężarki, a tym samym chroni wino przed wibracjami.

W przypadku chłodziarki do wina Electrolux kolejną, niezwykle istotną cechą jest jej niesamowita oszczędność energii. W porównaniu z pozostałymi urządzeniami tego typu, wybierając chłodziarkę do wina klasy A++ lub wyższej, możesz zaoszczędzić zdecydowanie więcej energii elektrycznej.

Nowy wymiar pakowania próżniowego

Pakowanie próżniowe to niezwykle przydatna opcja, dzięki której z łatwością zaskoczysz swoich gości wykwintnym daniem. Szuflada do pakowania próżniowego szwedzkiej marki Electrolux została wyposażona w funkcję marynowania, a także czterech poziomów podciśnienia, które pozwolą na przygotowanie smacznych dań za każdym razem. Jej surowy, minimalistyczny design doda niesamowitej klasy każdej kuchni.