Święta wielkanocne coraz częściej stają się okazją do wręczania prezentów nie tylko w domach, ale również w miejscach pracy. Prezenty małe, czy duże, zawsze są mile widzianym gestem. Szukasz pomysłowych rozwiązań na prezent wielkanocny dla swoich pracowników lub klientów? Podpowiemy Ci, jaki upominek będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego wręczanie upominków firmowych jest ważne?

Dawanie prezentów to miły gest będący oznaką uznania, szacunku lub formą podziękowania, czy okazania wdzięczności. Wręczanie upominków w pracy pozwala zacieśnić więzi pomiędzy pracodawcą a podwładnymi, zmniejsza dystans oraz wprowadza pozytywną atmosferą. Każdą firmę tworzą ludzie, dlatego warto poświęcić im nieco uwagi nie tylko w momencie, gdy dostają awans, czy obchodzą jubileusz, ale również w czasie świąt. To idealna chwila, by pokazać pracownikom, że pracodawcy na nich zależy, że jest on im wdzięczny za trud włożony w pracę oraz codzienne zaangażowanie. Dbanie o pozytywne relacje w firmie jest niesamowicie ważne. Przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Każdy pracownik obdarowany koszem wielkanocnym poczuje się doceniony i zauważony przez szefa.

Nadchodzi Wielkanoc, czyli co podarować pracownikom

Pomysłów na prezenty istnieje całe mnóstwo. Jedne z nich są nowatorskie, drugie wszystkim powszechnie znane. To jednak bez znaczenia, bo tak naprawdę każdy upominek może sprawić radość. Szczególnie miłą niespodzianką może okazać się wielkanocny koszyk wypełniony smakołykami, podarowany przez szefa. Taki wybór to idealny pomysł na świąteczny upominek. Jak wiadomo, kosze wielkanocne mają swoich zwolenników i przeciwników, jednak to, czego nie można im zarzucić to brak uniwersalności. Produkty znajdujące się w paczkach wielkanocnych są w większości produktami użytkowymi, które znajdują zastosowanie, chociażby w kuchni. Aromatyczne kawy i herbaty, wyśmienite miody, konfitury, czy też wyroby takie jak np. kabanosy z dzika, czy pasztet z królika to rarytasy, które można spożywać na co dzień, rozkoszując się przy tym ich wybornym smakiem. W koszach wielkanocnych każdy pracownik lub klient znajdzie coś dla siebie. Mało tego – będzie z tego zadowolony! Oryginalne kosze wielkanocne dostępne są w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. Gotowe paczki prezentowe dla firm to świetny sposób na sprawienie radości swoim współpracownikom.

Kosze wielkanocne dla firm ze Schroniska Bukowina – dlaczego warto je wybrać?

Coraz częściej w sklepach spotykamy się z żywnością, w której aż roi się od sztucznych substancji. Jeśli chcesz podarować swoim pracownikom i klientom oryginalne kosze wielkanocne z najwyższej jakości produktami, to powinieneś zajrzeć do sklepu online Schronisko Bukowina. Rozmaite, niebanalne kompozycje są na wyciągnięcie ręki. Zaletą zestawów wielkanocnych jest wachlarz cenowy, który można dopasować do kieszeni każdego przedsiębiorcy. Wielkanocne upominki kryją w sobie moc dobroci, które swoim smakiem przypominają błogie lata dzieciństwa. Wyjątkowe syropy owocowe, oryginalne włoskie słodycze, czy regionalne nalewki oraz najlepsze wina, to wszystko możesz znaleźć w paczkach świątecznych dla firm. Oprócz tego kosze prezentowe zawierają wyśmienite produkty, które można postawić na wielkanocnym stole. Chrzan, ćwikła, czy zakwas na żurek to artykuły, które świetnie sprawdzą się podczas świątecznego biesiadowania. 

Kiedy jeszcze warto podarować swoim pracownikom i bliskim paczki prezentowe?

Schronisko Bukowina przygotowało bogatą ofertę paczek dostosowanych do różnych okazji, jako szef zdecydowanie powinienieś sięgnąć do oferty sklepu również w ostatnim kwartale przy zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Warto jednak pamiętać, że oferta sklepu jest również dostosowana do klientów indywidualnych i na stronie www.SchroniskoBukowina.pl można dokonać detalicznych zakupów paczek świątecznych i innych dostosowanych różnych okazji:

  • paczki z okazji dnia Mamy i Taty,
  • paczki dla Babci i Dziadka,
  • paczki dla niej i dla niego,
  • paczki ślubne.

Koniecznie wejdź i sprawdź!