Artykuł sponsorowany

Pożyczanie pieniędzy przez internet stało się coraz popularniejsze – to wygodny i sprawdzony sposób na pozyskanie niezbędnej gotówki. Nie musisz wychodzić z domu, podpisywać umów, a wszystko załatwisz wygodnie przy pomocy smartfona. Sprawdź najważniejsze informacje o pożyczaniu pieniędzy przez internet.

Pożyczanie pieniędzy przez internet – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się nad pożyczeniem pieniędzy przez internet? To bardzo proste i wygodne – u najlepszych pożyczkodawców nie musisz odwiedzać żadnej placówki, okazywać zaświadczeń czy dokumentów. Zapomnij o długim oczekiwaniu na decyzję. Dzisiaj pożyczanie pieniędzy jest znacznie łatwiejsze!

Na co zwrócić uwagę pożyczając pieniądze przez internet?

  • Porównywarki finansowe pomogą Ci wybrać sprawdzoną instytucję finansową – to zestawienie kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Możesz w ten sposób porównać oferty kredytów i pożyczek przez internet.
  • Kalkulator pożyczki online pozwoli Ci w intuicyjny sposób obliczyć wysokość miesięcznej raty i koszty związane z wzięciem pożyczki.
  • Dokumenty niezbędne do pożyczki przez internet. Pożyczka online to znacznie bardziej elastyczna forma finansowania, niż przykładowo kredyt w banku. W przypadku pożyczania pieniędzy przez internet potrzebny jest dowód osobisty, a oprócz niego, konto bankowe i telefon komórkowy. Konto bankowe służy do weryfikacji Twoich danych – kiedyś należało przelać niewielką opłatę, np. 1 zł (która jest później zwracana) w celu potwierdzenia swojej tożsamości i informacji podanych we wniosku o pożyczkę. Dzisiaj nowoczesne instytucje finansowe oferują rozwiązania oparte o Open Banking – takie jak Kontomatik. Wtedy nawet w przypadku pożyczania większych kwot przesłanie wyciągu z rachunku bankowego nie będzie konieczne.


Zalety pożyczania pieniędzy przez internet ze Smartney

Sprawdzona, ale jednocześnie nowoczesna i intuicyjna firma to podstawa, jeśli chodzi o decyzję o pożyczeniu pieniędzy przez internet. Smartney jest firmą pożyczkową, która należy do francuskiej Grupy Oney Bank, działającej od 35 lat na 11 rynkach, obsługującej prawie 8 mln klientów.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki online w Smartney? Sprawdź ofertę pożyczki w Smartney i pożyczaj smart!

  • Smartney oferuje przemyślane i proste rozwiązania zarówno dla osób posiadających regularne, jak i nieregularne dochody czy klientów banków z ograniczoną zdolnością kredytową.
  • Oferta jest smart i skrojona do Twoich potrzeb – miesięczna rata jest dopasowana do Twoich aktualnych możliwości. Możesz wybierać spośród różnych wariantów oferty.
  • Wygodny proces w 100% zdalnie. Zapomnij o odwiedzaniu punktu stacjonarnego i podpisywaniu sterty dokumentów! W Smartney możesz skorzystać z pożyczki nawet do 60 000 zł w 100% zdalnie bez zbędnych formalności.

Skorzystaj ze smartfona lub komputera, wprowadź swoje dane, a Smartney sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Po Twojej akceptacji oferty Smartney wypłaca pieniądze na konto. Nie potrzebujesz żadnych dokumentów oprócz dowodu osobistego.

Wiesz, że Smartney jest numerem 1 wśród pożyczek konsolidacyjnych? Przekonaj się, że pożyczanie pieniędzy przez internet to smartne rozwiązanie! Prosto, bezpiecznie i intuicyjnie!