ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Oferta Orange Flex jest niezwykle innowacyjna i korzystna dla użytkowników. To stwierdzenie, które często pojawia się przy ocenach i opiniach na temat najnowszej subskrypcyjnej propozycji Orange. Co właściwie jest w niej jednak tak innowacyjnego i korzystnego? Oto pięć największych zalet i korzyści, które otrzymują klienci Orange Flex!

1. Aplikacja Orange Flex to wygoda

Aby skorzystać z oferty Orange Flex, nie trzeba kupować startera w kiosku czy sklepie, nie trzeba też iść do salonu operatora, aby podpisać umowę. Jedyne, co trzeba zrobić to ściągnąć na telefon aplikację Orange Flex, wybrać swój plan komórkowy i wybrać wygodną dla siebie metodę płatności. Jeśli korzysta się z telefonu z technologią eSIM z usługi można zacząć korzystać niemal od razu. W innym przypadku trzeba poczekać na tradycyjną kartę SIM, którą bezpłatnie przywiezie kurier.

2. Orange Flex to elastyczność i brak zobowiązań

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę Orange Flex może wybrać pasujący do swoich potrzeb Plan komórkowy. Jednak w dowolnym momencie można go zmienić. Jeśli okaże się, że potrzeba więcej gigabajtów, wystarczy parę kliknięć w aplikacji i już od następnego okresu rozliczeniowego użytkownik będzie miał do dyspozycji większy pakiet danych. Tak samo działa to w drugą stronę i jeśli okaże się, że koszty są zbyt wysokie, a liczba gigabajtów za wysoka – można to w dowolnym momencie zmienić. Z oferty Orange Flex można też w dowolnym momencie zrezygnować bez żadnych konsekwencji, a później do niej wrócić.

3. Atrakcyjna oferta – znak rozpoznawczy Orange Flex

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę Orange Flex może liczyć na darmowe rozmowy i SMS-y w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego użytkownicy mogą dobrać wedle indywidualnych potrzeb pakiet gigabajtów. W aplikacji Orange Flex wybrać można od 15 do aż 100 GB, więc nawet użytkownicy, którzy chcą cały czas być online bez trudu znajdą dla siebie propozycje. Wszystko to dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 15 GB danych to miesięcznie zaledwie 25 zł! Do tego w każdym Planie wbudowany jest Social Pass, czyli usługa umożliwiająca korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez zużycia transferu.

4. Szeroki wybór usług dodatkowych w Orange Flex

Aby jeszcze podnieść atrakcyjność propozycji Orange Flex, operator udostępnił użytkownikom szereg dodatkowych usług do wyboru. Dzięki nim ofertę można jeszcze lepiej dostosować do indywidualnych potrzeb i zoptymalizować wykorzystanie dostępnych zasobów. Melomani z pewnością chętnie skorzystają z Music Pass, dzięki któremu pakiet gigabajtów nie zmniejsza się przy słuchaniu muzyki z serwisów streamingowych. Z analogicznego rozwiązania dla serwisów filmowych, czyli Video Pass skorzystają z pewnością miłośnicy filmów i seriali. Podobnie działa Game Pass. Można dokupić też dodatkowe gigabajty w roamingu czy minuty do rozmów zagranicznych. Oferta Orange Flex dostosowuje się do potrzeb każdego użytkownika!

5. Polecaj Orange Flex i zarabiaj!

Kiedy użytkownik przekona się, że oferta Orange Flex jest naprawdę atrakcyjna, z całą pewnością będzie chciał polecić ją komuś znajomemu. Jeśli podzieli się z tą osobą specjalnym kodem, a ta przynajmniej przez miesiąc będzie korzystać z Orange Flex, obie dostaną kasę! Biorąc pod uwagę, jak wiele korzyści ze sobą niesie, nie powinno być to żadnym wyzwaniem! 

Teraz, kiedy już wiesz, co to jest Orange Flex i jakie zalety ma ta oferta, przeczytaj więcej na jej temat na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie, a następnie ściągnij aplikację, uruchom swój plan i ciesz się jedną z najciekawszych propozycji na rynku telekomunikacyjnym!