ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Z ilu sposobów doładowania telefonu na kartę korzystasz? Dwóch, trzech czy może czterech? Czy wiesz jednak, że jest ich znacznie więcej? Okazuje się, że metod doładowania telefonu jest aż dziewięć! Niektóre z nich wykorzystywane są przez zdecydowaną większość abonentów na co dzień, inne używane są rzadko. Co więcej, niektóre z nich mogą przynieść użytkownikowi dodatkowe korzyści! Poznaj wszystkie sposoby doładowania na kartę! Poniższe zestawienie zostało przygotowane na podstawie metod doładowania dostępnych w Orange.

Najpopularniejsze metody doładowania telefonu na kartę

Zacznijmy od sposobów, które wykorzystywane są najczęściej i przez największą liczbę użytkowników.
W pierwszej kolejności trzeba wymienić na pewno karty zdrapki z kodami. Pamiętają je nawet najstarsi użytkownicy prepaidów – mimo to, wciąż cieszą się sporą popularnością.

Powszechny dostęp do internetu sprawił jednak, że o wiele wygodniej jest doładować konto
za pośrednictwem serwisów internetowych. W przypadku Orange najlepiej skorzystać
z https://doladowania.orange.pl. Jest to nie tylko metoda szybka, wygodna i bezpieczna, ale również korzystna dla abonamentów. Każde doładowanie to darmowa paczka 5 GB internetu mobilnego!

Warto pamiętać też o tym, że abonenci Orange mogą korzystać z aplikacji „Mój Orange” – za jej pośrednictwem również można doładować konto bez zbędnego wysiłku czy szczególnej wiedzy.

Konto telefoniczne można doładować też w dowolnym punkcie, gdzie znajduje się terminal płatniczy. Wystarczy poprosić o to sprzedawcę, przeciągnąć lub zbliżyć kartę płatniczą, a następnie wpisać kod
z wydruku w telefonie. To prosta i powszechnie dostępna metoda.

Mniej znane sposoby doładowania telefonu na kartę

Niemal każdy korzysta obecnie z serwisów bankowych online. W większości z nich również można doładować konto telefoniczne, zasilając je bezpośrednio pieniędzmi z rachunku. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w menu, wskazać operatora, numer telefonu oraz kwotę.

Wykorzystując kartę płatniczą, można doładować telefonów również za pośrednictwem bankomatu.
Jak wyżej – trzeba podać tylko podstawowe informacje oraz kwotę zasilenia przy przeprowadzaniu transakcji.

Dość rzadko wykorzystywaną metodą doładowania telefonu jest wykorzystanie punktów PayBack.
Jeśli uzbiera się ich odpowiednio dużo, można wykorzystać je właśnie na telefon prepaid.

Doładowanie telefonu na kartę przez innego abonenta

Orange umożliwia również doładowanie konta dzięki uprzejmości innego abonenta. Można to zrobić zarówno z telefonu na kartę, jak i na abonament. W pierwszym przypadku należy przesłać kod z karty zdrapki na numer, który chce się doładować. W drugim – kwota doładowania zostanie doliczona do comiesięcznego rachunku, a osoba z telefonem na kartę dostanie ją powiększoną o 20%. 

Czy znałeś wszystkie te metody? Jeśli chcesz przeczytać więcej na ich temat, wejdź
na https://doladowania.orange.pl/oferta/wszystkie-sposoby-doladowania/ i poznaj szczegóły każdego
z rozwiązań.