Kwestia bezpieczeństwa rodziny, przyjaciół, zwierząt, domu i cennych przedmiotów jest bez wątpienia ważna dla każdego z nas. Z myślą o komforcie, jeszcze lepszej jakości życia codziennego i przede wszystkim w trosce o spokojną i wygodną kontrolę tego, co dla wszystkich z nas jest cenne, powstał sklep Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ – miejsce, które oferuje nie tylko praktyczne i łatwe w obsłudze urządzenia, ale przede wszystkim usługi mające na celu ochronę zarówno ludzi, jak i rzeczy materialnych. Smartwatche, opaski SOS, lokalizatory GPS, kamery, czy czujniki w połączeniu z aplikacją Bezpieczna Rodzina to możliwość jeszcze lepszej kontroli rodzicielskiej, monitoringu samopoczucia starszych osób, czy stały podgląd na to, co dzieje się w naszym domu. Nasze rozwiązania dają Ci pewność, że wszystko jest pod Twoją kontrolą, a informacje zawsze masz pod ręką – w swoim telefonie komórkowym.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – dlaczego warto?

aplikacja bezpieczna rodzina na smartfonie

Wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój i inwestycje w rozwiązania związane z bezpieczeństwem osób i przedmiotów. 1 Milion Klientów, dedykowane Centrum Obsługi, gwarancja wymiany wadliwego urządzenia na nowe i dane przechowywane na polskich serwerach. Współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz z solidnymi partnerami takimi jak PZU, PGE, czy BNP Paribas. Bezpieczna Rodzina to pewność, że w dowolnym momencie, 24/7 monitorujesz swoich bliskich oraz cenne dla Ciebie przedmioty. W aplikacji wygodnie sprawdzasz lokalizację, ustawiasz strefy bezpieczeństwa, nasłuchujesz, dzwonisz, czy sterujesz zdalnie czujnikami oraz kamerami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Wszystko sprawdzasz wygodnie w swoim telefonie komórkowym.

Obszary, które chronisz dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina

widoki aplikacji bezpieczna rodzina monitorujące bezpieczeństwo twoich najbliższych

Bezpieczna Rodzina to 6 różnych usług, dzięki którym jeszcze lepiej zatroszczysz się o wszystko, co jest dla Ciebie ważne. W zależności od tego, jakie urządzenie posiadasz – smartwatch dla dziecka, zegarek lub opaska dla seniora, gps dla zwierzaka, lokalizator do auta, czy urządzenia do ochrony domu, wybierasz interesujący Cię sektor:

  • Gdzie Jest Dziecko – dyskretna i szybka kontrola rodzicielska 24/7, jeszcze lepsza opieka nad dzieckiem
  • Bezpieczny Senior – natychmiastowy kontakt z seniorem, możliwość stałej opieki
  • Bezpieczne Zwierzę – kontrola nad psem, kotem lub innym zwierzakiem
  • Bezpieczny Dom – ochrona mieszkania, domu, czy posesji
  • Gdzie Jest Auto – wygodny sposób na ochronę auta, szybka lokalizacja samochodu i kontrola prędkości
  • Cenna rzecz – ochrona wartościowych przedmiotów i pełna kontrola nad ważnymi rzeczami

Co znajdziesz w sklepie Bezpieczna Rodzina?

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz wszelkie urządzenia, które pomogą Ci w ochronie wszystkich bliskich oraz wszelkich wartościowych rzeczy. Proste w obsłudze smartwatche z GPS dla najmłodszych oraz inteligentne zegarki z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem dla nieco starszych dzieci. Opaska SOS i interaktywny, elegancki czasomierz dla osób starszych. Osobisty lokalizator GPS oraz nadajniki dla zwierząt, czy do auta oraz wszelkie urządzenia takie jak czujniki i zdalnie sterowane kamery wewnętrzne i zewnętrzne do ochrony domu. Dzięki dedykowanej aplikacji i naszym narzędziom wszystko masz pod kontrolą i w zasięgu swojej ręki. Chcesz sprawdzić, gdzie jest dziecko? Senior długo nie odbiera telefonu? Potrzebujesz upewnić się, czy w Twoim domu podczas Twojej nieobecności nie dzieje się nic podejrzanego? A może chcesz odnaleźć psa lub kota, bo Twój zwierzak długo nie wraca do domu? Z Bezpieczną Rodziną to wszystko jest możliwe.

Innowacyjne rozwiązania dla Ciebie

Bezpieczna Rodzina to nowoczesne rozwiązania, które zapewniają jeszcze lepszą i dokładniejszą opiekę nad bliskimi. To pewność, że otaczasz wszystkich niezbędną troską. To komfort w domu i spokój poza nim. Precyzyjna lokalizacja GPS, GSM, Wi-Fi i BTS, możliwość natychmiastowego kontaktu z dzieckiem, rodzicem, babcią, czy dziadkiem. To ochrona na wielu płaszczyznach. Dołącz do Bezpiecznej Rodziny i bądź spokojny o to, co dla Ciebie ważne.