ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W dobie galopującej automatyzacji i robotyzacji wszystkich możliwych procesów dobrze jest mieć zaufanego partnera na tym polu bitwy. Ważna jest też świadomość, że pracuje się z ludźmi, którzy za tym wszystkim stoją. ITMAGINATION ma opinię rewelacyjnego partnera w nowoczesnym biznesie. Z czego to wynika?

ITMAGINATION. Firma dla ludzi

Firma ITMAGINATION to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o zaufanie klientów. Wynika to nie tylko z wieloletniej pracy nad swoją pozycją, ale i budowania wizerunku w konkretnych relacjach biznesowych. Warto bowiem pamiętać, że nawet w największym przedsięwzięciu finansowym ważny jest pierwiastek ludzki. ITMAGINATION, ten rozwijający się od przeszło dekady konglomerat specjalistów, swoją przygodę w biznesie zaczynał bez wysokiego kapitału doświadczenia, jednak panujące od początku w firmie zasady sprawiły, że pierwszy klient zaufał młodym entuzjastom i rozpoczął z nimi współpracę. Czasy się zmieniają, technologia mknie do przodu i proponowane przez firmę rozwiązania stały się nieco bardziej powszechne; jednak wielu nowych na rynku przedsiębiorców stawiających na innowacje wciąż wybiera ITMAGINATION ze względu na zasady, a nie pozycję. I dlatego pozycja ta wciąż zwyżkuje. I tak już od dekady!

Opinie o ITMAGINATION

Dynamiczna współpraca, nowoczesne podejście i nieszablonowe rozwiązania – to sprawia, że klienci mają świetną opinię o ITMAGINATION. Każdy, kto przychodzi z propozycją współpracy czuje się wysłuchany i ma poczucie realnego wpływu na rozwój inwestycji, w którą wkłada swój czas i zaangażowanie. Klient jest bowiem najważniejszy: to on jest osobą ostatecznie podejmującą decyzję i jego zadowolenie jest najważniejsze. Dlatego ITMAGINATION w opinii ekspertów jest rozwiązaniem bardzo elastycznym i otwartym na propozycje wszelkich zmian, które mają być udogodnieniem usługobiorcy.

Trzy żelazne zasady

ITMAGINATION przyświecają trzy niezmienne, żelazne zasady. Po pierwsze, kierują się transparentnością: reguły współpracy są przejrzyste i skoncentrowane na kliencie. Ważna jest etyczna postawa i otwarte umysły pracowników ITMAGINATION. Po drugie, profesjonalizm – firma nieustannie szkoli specjalistów na każdym szczeblu, co pozwala na wykorzystywanie zdobywanej latami wiedzy i doświadczenia. Trzecia zasada zaś to partnerstwo. ITMAGINATION traktuje klienta jak partnera, a nie usługobiorcę. Ze wspólnych przemyśleń wyłonić się ma najlepsze możliwe rozwiązanie. Jest to zatem relacja profesjonalna, ale z entuzjazmem budująca porozumienia.