Szukasz urządzenia, które nadąży za Twoją aktywnością i zapewni rozrywkę Tobie i całej rodzinie? Sprawdź tablety z serii Galaxy Tab A i przekonaj się, jak wiele mogą Ci zaoferować.

Nowoczesność w klasycznym wydaniu serii Samsung Galaxy Tab A8

Tablety z serii Galaxy Tab A8 dostępne są w trzech kolorach do wyboru – szarym, srebrnym i w odcieniu różowego złota[1]. Modny, elegancki, ale niebanalny i ponadczasowy wygląd wpisze się do każdego wnętrza i sprawi, że będzie się świetnie prezentował zarówno podczas relaksu na kanapie, jak i na biznesowym spotkaniu podczas prezentacji nowego projektu. To urządzenie o wyrafinowanym metalowym korpusie i ultrasmukłym profilu grubości jedynie 6,9 mm stanowi kolejną odsłonę słynnego designu tabletów Samsung.

Rozrywka na najwyższym poziomie!

Samsung Galaxy Tab A wyposażono w najwyższej jakości ekran, ale oprócz walorów wizualnych, tablet zapewni również niezapomniane przeżycia akustyczne. Przykładowo model Galaxy Tab A8 wyposażono w imponujące cztery głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos. Taki zestaw audio wyostrzy każdy detal ścieżki dźwiękowej, nadając mu wyjątkową czystość i głębię. Bez znaczenia, czy oglądasz kolejny odcinek ulubionego serialu, grasz w ulubioną grę akcji i chcesz być w jej centrum, czy też odtwarzacz nagranie z koncertu, na którym nie mogłeś być – Galaxy Tab A8 zapewni Ci niesamowite wrażenia.

Nad wszystkim czuwa odpowiednie zaplecze w postaci wydajnego procesora i pamięci operacyjnej RAM. Przykładowo model Galaxy Tab A8 wyposażono w ośmiordzeniowy procesor wraz z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej[2], którą możesz dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty microSD o pojemności do 1 TB. To oznacza, że w zasięgu ręki możesz mieć całą bibliotekę swojej ulubionej muzyki, gier a nawet kolekcję seriali. Już żadna, nawet najdłuższa podróż nie będzie nużąca, jeśli w mgnieniu oka możesz jeszcze raz obejrzeć kilka sezonów serialu lub po raz n-ty przesłuchać dyskografii ukochanego artysty. Pamiętaj również, że energii Ci nie zabraknie dzięki baterii o pojemności (typowej) 7040 mAh i możliwości podłączenia do ładowarki z opcji szybkiego ładowania 15 W[3].

Niezrównana wydajność w pracy dzięki Samsung Galaxy Tab A8

Dzięki Samsung Galaxy Tab A8 możesz podnieść swoją wydajność w pracy i sprawić, że codzienne zadania i obowiązki, które do tej pory zabierały sporo czasu, staną się proste i bezproblemowe. Maksymalnie wykorzystaj możliwości, jakie stwarza oferowana przez Samsung obsługa wielu okien. W modelu Galaxy Tab A8 możesz podzielić ekran na pół i jednocześnie robić dwie różne rzeczy np. oglądać ulubiony serial, sprawdzać przepis na nowe danie, obsługiwać elementy systemu Smart Home itd. Prostym gestem „przeciągnij i upuść” dostosujesz wielkość okna do swoich potrzeb, możesz również przesyłać treści pomiędzy aplikacjami, a nawet „przeciągać i upuszczać” powiadomienia. Wyobraź sobie, jak wiele rzeczy możesz zrobić w tym samym czasie!

 Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

[2] Galaxy Tab A8 jest dostępny w kilku wersjach, o różnej wielkości RAM i pamięci wewnętrznej. Wariant podstawowy oferuje 3 GB RAM i 32 GB pamięci, z kolei wariant 4 GB RAM dostępny jest w wersji z 64 GB lub 128 GB pamięci. Kombinacje RAM i pamięci wewnętrznej mogą się różnić w zależności od kraju lub regionu. Rzeczywista ilość pamięci dostępna dla użytkownika jest mniejsza niż całkowita pamięć z uwagi na przechowywanie systemu operacyjnego i oprogramowania koniecznego do obsługi funkcji urządzenia. Rzeczywista ilość pamięci dostępna dla użytkownika może się różnić w zależności od operatora, może się też zmieniać po każdorazowym przeprowadzeniu aktualizacji oprogramowania. Karta microSD jest sprzedawana osobno.

[3] Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 6820 mAh. Szybka ładowarka 15 W jest sprzedawana osobno.